KV tegevus Paku/Küsi
Tehtud tööd Küsi hinda
Tingimused Küsi
Saada
Saada
Saada

MÜÜK

Müüme renoveeritud kortereid, maju ja ridaelamubokse. Renoveerimise oleme võtnud igakülgselt enda kanda, et teaksime seejuures täpselt, mida me Teile pakume. Meie tehtud renoveerimistööde käigus kehtib tõekspidamine "tehtud nagu enesele" ja endale teadupärast kehva asja ei tee!

Oma töös läheneme igale eluruumile individuaalselt s.t. leiame iga objekti puhul ülesse selle kõige omanäolisema ja põnevama lahenduse. Me ei karda oma objektidel katsetada uusi lahendusi nii tehnosüsteemides kui viimistluses. Samas hindame vana ja väärika säilitamist, renoveerimist ja parendamist võimaluste piires. Hoiame alles ja taastame hea meelega võimalusel vanad palkseinad, aknad, põrandad, uksed jms. ning üritame remonditööde käigus uut ja vana võimalikult tõetruult kokku sobitada.

Leiame, et mugava ja korraliku kodu hing on vaieldamatult hea ja ilus ahi. Meie meeskonnas on oma ala meister pottsepp, kelle valmistatud ahjud, kaminad ja puupliidid täidavad lisaks silmailule oma küttefunktsiooni igakülgselt ning ei ole seni veel ühelegi kliendile probleeme valmistanud. Ja võib öelda, et korralik ja ilus puupliit või kaminahi on sageli need, millele meie kliendid esimestena pilgu pööravad.

KV tegevus Paku/Küsi
Tehtud tööd Küsi hinda
Tingimused Küsi
Saada
Saada
Saada
dooker.eu